Luka – Небо падає
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Luka – Небо падає (Сингл)

Багато хто знає Андрія Лучанко у якості учасника шоу «Голос Країни», інші – як колишнього вокаліста гурту Fireplace, а ще дехто бачив його відеоблог «LUKAШоу». А відтепер саме таку назву, Luka, носить сольний музичний проект Андрія, в рамках якого нещодавно було презентовано дебютний сингл «Небо падає». Дана композиція, за словами автора, була написана більше трьох років тому, пережила чисельні видозміни і є особисто для нього неймовірно важливою роботою.

«Це була революція, день, коли була розстріляна «Небесна Сотня». В її рядах був молодий хлопець родом з Тернопільщини на ім’я Устим Голоднюк. Я його особисто, на жаль, не знав, але неодноразово бачив на Майдані – його важко було не помітити, адже це була неймовірно життєрадісна людина, із яскравою блакитною каскою на голові. Він узяв звичайну будівельну помаранчеву каску і перефарбував її у небесно-блакитний колір. Коли тільки-но розпочиналися гострі моменти революційних протистоянь, для того щоб не лякати жінок і дітей, він вигукував не «небезпека», а «небо падає». Мені ці слова настільки глибоко запали у душу, що я практично одразу написав відповідну пісню», – розповідає Luka.

Свою пісню під назвою «Небо падає» Luka вперше презентував на кастингу телевізійного талант-шоу «Х-Фактор», отримавши 3 «так» та одне «ні», та пройшовши у результаті у наступний раунд музичних змагань. Слідкуйте за наступними ефірами!

Українська музика: Luka – Небо падає

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *