Luka – Намалюй
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Luka – Намалюй (Сингл)

Зовсім нещодавно відбулася прем’єра двох перших сольних робіт тернополянина Андрія Лучанко під псевдонімом Luka (кліп «Полети» та сингл «Небо Падає»), а сьогодні ми пропонуємо познайомитися зі ще однією новинкою від фіналіста проекту «Голос Країни» та учасника шоу «Х-фактор» – піснею «Намалюй». Дана робота достатньо відрізняється від попередніх релізів артиста та являє собою яскраву мотивуючу композицію, що має надихнути слухача робити все для здійснення власних мрій.

Запис, мастеринг та зведення матеріалу проходили на столичній студії White Studio Records під керівництвом Олега Білого-Шевченко.

За словами Луки, його нова пісня «Намалюй» присвячена мріям, бо саме вони завжди були справжнім плацдармом для подальших звершень. Адже навіть самі нереальні цілі починаються з мрії. До слова, однією з особистих мрій Андрія є прагнення надихати людей, тому, цілком можливо, у певному ступені, дана музична новинка втілить у життя згадану нами мрію молодого артиста.

А для того, щоб втілити й інші мрії Луки, достатньо розпочати з малого, та придбати композицію «Намалюй» за допомогою офіційний медіа-сервісів, виказавши тим самим музиканту свою підтримку та подяку. Ну і, звісно, не забувайте про відгуки, які є одним з найбільш приємних для будь-якого виконавця елементом творчої взаємодії з публікою.

Українська музика: Luka – Намалюй

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *