Luka – Ой, чий то кінь стоїть
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Luka – Ой, чий то кінь стоїть (Кліп)

Суперфіналіст п’ятого сезону телешоу «Голосу Країни» на псевдо LUKA (Андрій Лучанко), випустив кліп на відому українську народну пісню «Ой, чий то кінь стоїть». Відео до композиції зняли у яблуневому саду поблизу Києва.

«Це одна з найулюбленіших народних пісень, яка вражає своєю лірикою. Вона проста, але водночас глибока. Я обожнюю український фольк, тому вирішив поділитися своєю версією пісні. Акцентувати хотів саме на ліриці, моя музика супроводжує історію, а не інтерпретує її по-новому», – каже LUKA.

Режисером відео стала Севін Дієва. Це не перша їх спільна робота, у 2017-му вона зняла відео на пісню LUKA «Полети». За словами режисера сад є своєрідною метафорою до історії пісні.

«Однієї пори року там все розквітає та створює нове життя, іншої – набуває похмурих відтінків. Це й надихнуло нас на дану історію. Пісня знаходить сюжетну лінію і створює для глядача глибоку розповідь», – коментує режисер.

Додамо, що наприкінці квітня музикант презентує ще один відеокліп, на цей раз до авторської пісні. Слідкуйте за новинами!

Luka – Ой, чий то кінь стоїть
Luka y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *