Luka – 7.9
Популярна музика

Luka – 7.9 (Кліп)

LUKA (Андрій Лучанко) поділився з меломанами новим кліпом на пісню під назвою «7.9».

Режисером ролика виступив Олександр Господінов, з яким LUKA познайомився у рамках шоу «Голос Країни», де співак дістався суперфіналу. За задумом, сюжетна лінія кліпу має передати болючий стан людини, що перебуває у відчаї.

«Друзі! Хочу поділитися з вами кліпом на трек «7.9». Це важлива для мене робота, оскільки дуже особиста. Сюжетна лінія кліпу описує критичний стан людини, яка перебуває у відчаї, пов’язаним з тиском подій, що одночасно нахлинули в певний період життя. На пісню мене надихнула історія «Клубу 27», — музикантів, які зробили значний внесок у розвиток музики та померли у 27 років», – коментує LUKA.

Ось що розповів про співпрацю з режисером LUKA: «Працювати з Олександром над кліпом для «7.9» було дуже легко. Ми розуміли один одного без слів. Як музикант, Саша відчуває всі тонкощі створення нової музики та важливість пошуку себе в ній. Як режисер, він візуалізував всю емоцію, яка була закладена в пісні. В кліпі я скоріше актор, який передає стан творчої та певної життєвої кризи, але це великою мірою стосувалося і мене особисто. Вихід є, але який? Вибір завжди за вами».

Зауважимо, що трек «7.9» має увійти до майбутнього міні-альбому артиста, реліз якого відбудеться трохи більше чим за тиждень. Саму пісню вже зараз можна придбати за допомогою популярних медіа-платформ.

Luka – 7.9
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *