Luiku – Бай-Бай, Соломія
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Luiku – Бай-Бай, Соломія! (Кліп)

Автобіографічна історія кохання Дмитра Ципердюка (ex-Dazzle Dreams), через деякий час після оприлюднення у якості окремого інтернет-синглу, отримала своє візуальне втілення. Режисером нового кліпу «Бай-Бай, Соломія!» виступив сам фронтмен Luiku, а операторську роботу виконав калушанин Олег Білий. Зазначимо, що чоловіки вже мають досвід співпраці, адже свого часу, саме у такому складі вони знімали попередній музичний ролик «Карпатські квіти». Фінальний монтаж відзнятого матеріалу здійснив Олександр Токарев.

Про згадану пісню, її історію створення, сюжетні перипетії та долучення до запису представниць хору імені Григорія Верьовки (їх, до речі, ви також можете побачити у кліпі), ми вже розповідали читачам «Нотаток», тому шукайте більше інформації за наступним посиланням. Ну а щодо самого кліпу, то зйомки цієї музичної міні-стрічки Luiku відбулися у листопаді минулого календарного року, і от, нарешті, після оприлюднення тизеру та численних фото зі знімального майданчику, кліп офіційно можна вважати надбанням загалу. Окрім колоритних співачок хору, у відео ви побачите миловидну головну героїню, музикантів проекту Luiku, та, як це не дивно, білого гусака. «Цей звичайний гусак насправді є особливим актором – він гідно витримав усю важку роботу та професійно відіграв свою роль», – з посмішкою розповідає Дмитро Ципердюк.

Додамо, що телевізійна прем’єра кліпу «Бай-Бай, Соломія!» відбулася днями у рубриці Fresh, на телеканалі української сучасної музики М2, та, звісно ж, у соціальних мережах.

Luiku – Бай-Бай, Соломія!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. de Vet says:

    Какая-то фантасмагория. Замысла режиссера не осилил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *