Luiku – Kolomyika Dancing
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Luiku – Kolomyika Dancing (Лірик-відео)

Новинка від Luiku: оригінальний та яскравий музичний коктейль під назвою Kolomyika Dancing! Свіжа робота була представлена на YouTube-каналі Luiku у вигляді лірик-відео з цікавим та оформленням, що нагадує фестивальну сцену.

Засновник Luiku Дмитро Ципердюк поєднав традиційну українську пісню «Коломийка» з електронним звуком, духовим оркестром, а також етнічними інструментами.

«Магія пісні Kolomyika Dancing полягає в тому, що її енергія викликає природний потяг танцювати і співати разом. Оскільки у Luiku є багато шанувальників за межами України, ми поставили відео з субтитрами, щоб допомогти краще її зрозуміти. Ми щиро сподіваємось, що цей трек стане одним із ваших улюблених. Ми створили цю пісню за часів ізоляції, коли концертів зовсім не було, що сильно засмучувало як музикантів, так і шанувальників. Ось чому оригінальне лірик-відео нагадує екран на концертній сцені. Веселіться слухаючи. Слухайте і танцюйте разом! P.S. Кажуть, що слухаючи цю пісню знову і знову, ваше тіло починає саме по собі рухатися у ритмі танцю», – йдеться в анотації від Luiku.

Слухайте Kolomyika Dancing у гарній якості на світових цифрових платформах за вказаним нижче посиланням.

Luiku – Kolomyika Dancing
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *