Luiku – Карпатські квіти
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Luiku – Карпатські квіти (Кліп)

Неймовірна мелодика карпатських мотивів, української етніки та навіть турецького фольклору поєдналися в новому відеокліпі «Карпатські квіти», який підготував для вас Дмитро Ципердюк (ex-Dazzle Dreams) у рамках свого нового проекту Luiku. Нагадаємо, що ближче до кінця 2015 року Luiku видав свій перший офіційний лонг-плей «Єгер Майстер», з яким ви також можете ознайомитись на нашому сайті.

Щодо самої пісні «Карпатські квіти», то вона є оригінальним кавером Luiku на безсмертний хіт українського естрадного співака та народного артиста України Миколи Мозгового. Кліп на неї пан Дмитро створив спільно із другим режисером Олегом Білим, який до того ж виступив у ролі оператора ролику.

Як зазначав у своїх інтерв’ю лідер проекту Luiku, коли на горизонті з’явилася перспектива переспіву цієї композиції, він спочатку дуже розгубився через стилістичну несхожість його проекту та знаного естрадного виконавця. «Я вирішив взяти паузу і поїхав по роботі з дружиною до Туреччини. Там нашій родині випало познайомитись із дуже цікавою людиною, яка розповіла нам про турецьку обрядову пісню Шімаме, що є фактичною родичкою нашого старовинного Аркану. Тож, виходячи зі схожості наших культур, я вирішив поєднати її зі своїми «Карпатськими квітами», робота над якими одразу ж зрушила з місця», – розповів Дмитро Ципердюк.

Тож наразі і ви маєте змогу зануритися в перецвіт міжнародної етніки та переглянути свіже відео «Карпатські квіти» від Luiku. А для того, щоб і надалі першими дізнаватися про новинки та анонси проекту, долучайтесь до офіційних спільнот Luiku ВКонтакті чи Фейсбуці.

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Nataliya says:

    Файно!!! Дмитро радує кожною своєю роботою.

  2. TamaraAsya says:

    ВНИМАНИЕ! Всем коментарщикам.На самом деле эта песня украденая. Это езидская песня которую написал езидский пивец Syabend Aloyan.Я езидка и этой песне очень много лет,еще с дества слушала ее.И КАК ЖЕ НЕ СТЫДНО ВЫДАВАТЬ ЕЗИДСКУЮ ПЕСНЮ ЗА СВОЕЙ

  3. Б says:

    На самом деле это действительно езидская песня, и никакой Турции она не пренадлежит.С первых аккордов узнала песню,на всех езидских свадьбах её играют.Думаю,если сами исполнители признают что это езид.песня то никто так возражать не будет.Спвсибо за внимание

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *