Luiku – Фірман
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Luiku – Фірман (Сингл)

Гурт Luiku, після тривалої паузи, таки записав і видав пісню «Фірман», над якою почав працювати ще минулого року. Останнім часом лідер команди Дмитро Ципердюк (ех-Dazzle Dreams) був доволі заклопотаний роботою у своїх інших проектах, практично не маючи часу на Luiku, тому сингл «Фірман» прихильники проекту сприйняли із оптимізмом та у якості символу поновлення його творчої діяльності.

В основу пісні покладено відоме багатьом відео про п’яного закарпатського фірмана (візника), який зі своїми конями та возом спричинив ДТП, а потім довго намагався пояснити журналісту, що «фірман старий ні в чому не винуватий». Оригінальне відео можна переглянути тут.

«Головна музична ідея треку «Фірман» з’явилась у мене ще у липні минулого року. У цій пісні є дух свята і веселих гулянок, що відчувається вже з перших звуків. Звичайно, багато часу вже пройшло і наступні музичні новинки Luiku будуть звучати по-новому», – пише у Фейсбук Дмитро Решетник, учасник Luiku.

«Фірман» – це результат чергового мого прагнення зробити новий, якісний та драйвовий реліз у рамках проекту Luiku. Сподіваюся, що всі ті пісні, які були до «Фірмана» і вся добірка студійних робіт, незабаром стануть чудовим комплектом у поєднанні з другим альбомом Luiku», – ділиться планами Дмитро Ципердюк.

Українська музика: Luiku – Фірман

Luiku у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. SSSSS says:

    Гей-гоп мусорок, или новый пригоды сердючки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *