Luiku – Єгер Майстер
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Luiku – Єгер Майстер (Альбом)

Званням одного з найбільш неочікуваних релізів останнього часу може похизуватися дебютний студійний альбом проекту Luiku під назвою «Єгер Майстер», засновником якого є Дмитро Ципердюк (Dazzle Dreams та «Морра». Чи ставити до назв додаток «ех-» – дилема). При чому неочікуваною платівка стала зовсім не через низький рівень зацікавленості нею у вітчизняних слухацьких колах, скоріше навпаки, а через те, що мало кого з представників цих самих кіл було проінформовано про завершення роботи над матеріалом та навіть про видання повноформатного диску на лейблі Moon Records.

Продовжуючи тему дезінформації, можете уявити, яким було наше здивування, коли ми не знайшли новий реліз Luiku на сервісах купівлі ліцензійної музики Google та Play iTunes! А без цього, напевно, не обійтися будь-якому вітчизняному та й закордону виконавцю, який був би не проти отримати певну матеріальну подяку за свою роботу від слухачів. Єдиною можливістю віддячити Дмитру і ко, яку вдалося віднайти на просторах Інтернету, є купівля фізичних компакт-дисків з альбомом «Єгер Майстер». Посилання на одну з онлайн-крамничок ми залишимо для вас трохи нижче.

Щодо самої платівки, то вона вмістила у себе одинадцять авторських композицій, витриманих в етнічній стилістиці world-music та інтро-трек. Серед представлених на диску пісень ви зможете віднайти два раніше оприлюднених твори – Dancing Luiku, на який, до того ж, було відзнято кліп, та «Війна Курва», про який ми вже писали на нашому сайті. У невеличкій анотації до нового CD йдеться, що зібрати ці пісні під однією обкладинкою видалося можливим після тривалих мандрівок Дмитра по Угорщині, Туреччині та Польщі. Узагальнюючи, можна сказати, що музичний матеріал альбому безсумнівно якісний, цікавий та вартісний, тож дуже закликаємо вас придбати собі ліцензійний компакт, навіть якщо ви не дуже й пам’ятаєте, як він виглядає та куди його взагалі вставляти – цим ви підтримаєте музикантів та докладете руку до їхньої подальшої творчості.

До речі, проект Luiku має на меті зовсім скоро порадувати своїх прихильників ще однією прем’єрою – відеокліпом на нову пісню «Карпатські Квіти», тизер якого вже доступний на YouTube. Триматимемо вас у курсі!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *