Luiku – Бай-Бай, Соломія
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Luiku – Бай-Бай, Соломія! (Сингл)

Визнаний майстер музичних експериментів Дмитро Ципердюк (ex-Dazzle Dreams), випустив нову пісню у рамках свого етно-проекту Luiku під назвою «Бай-бай, Соломія!» та вже очікує на ваші слухацькі відгуки! Однією з головних родзинок свіжого твору, безсумнівно, став долучений до співпраці народний хор України імені Григорія Верьовки, а якщо конкретніше, то його молодіжна жіноча студія. За словами Дмитра, під час цієї спільної роботи, чи не кожна з представниць хору намагалася виділитися на фоні інших, заспівавши краще, гучніше та по-інакшому, тож йому навіть часом приходилося заспокоювати дівчат. Але, як то часто буває, у фіналі обидві сторони залишилися надзвичайно задоволеними дуетною працею і пообіцяли на цьому не зупинятись.

Ще одна особливість твору «Бай-бай, Соломія!» – його практично автобіографічний характер для засновника Luiku. За сюжетом пісні, юний гуцул закохується у дівчину, яка, з рештою, дає карпатському легіню облизня, відмовляючи у залицянні. Щоправда трохи пізніше дівча пошкодує про свій недалекоглядний вчинок, але буде вже запізно – приблизно так було і в житті музиканта, коли Дмитро у 18 років пішов на військову службу, а за рік кохана сповістила його про своє одруження із іншим. «Після того випадку минули роки, я став артистом, та одного разу завітавши до рідного Франківська побачив її торгуючою у крамниці. На жаль, її дійсне ім’я зовсім не лягало на мотив композиції, але вийшло точно як у приспіві: «Бай-бай, Соломія». Я дуже сподіваюся, вона наразі щаслива у шлюбному житті, але коли мене побачила, злегка пожалкувала, що тоді не дочекалася», – розповів в одному зі своїх інтерв’ю фронтмен Luiku.

Додамо, що співпраця Luiku та хору Верьовки, як вже стало відомо, не обмежилася однією лише піснею і зовсім скоро український глядач побачить офіційний відео кліп «Бай-бай, Соломія», кадри з якого вже зараз гуляють сторінками соціальних мереж. Не пропустіть!

Luiku – Бай-Бай, Соломія!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Віктор says:

    Якось не гарно так про дівчину співати, пане Ципердюк)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *