Анонси, Матеріали

Анонс: “Львівський танцювальний клуб” вперше в Києві

Київ вперше побачить сольний концерт епатажного гурту «Львівський танцювальний клуб» (ЛТК). 17 березня колектив виступить у клубі Docker`s ABС зі своєю унікальною програмою.

Гаражна «рамантіка», фанк, реггі, розкутість та відвертий стьоб – все це Львівський Танцювальний Клуб. Прихильники зазначають, що творчість гурту нагадує Братів Гадюкіних, Гуцул Каліпсо та навіть часом Бумбокс. Команда була заснована у Львові лише у 2015 році, проте вже встигла завоювати свою аудиторію. Слухачів підкорює шалена енергетика, почуття гумору та життєві тексти (від романтичних поцілунків до кримінальних історій), де кожен може знайти себе. У творчості ЛТК є все: романтичні пориви, пошуки, докори сумління, ризик і свобода. ЛТК розкриває життя, як воно є, з усмішкою, адреналіном, а часом навіть відчаєм, та все ж хлопці нагадують, що в будь-якому випадку життя – кайф. Все це гурт викладає у авторських піснях, створених у власному музичному форматі.

На концерті ЛТК можна легко налаштуватися на атмосферу свободи і романтики та стати частиною культурної революції, під назвою «український фанк».

ЛТК

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *