LOVE KILLERS – Люби
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LOVE KILLERS – Люби (Сингл)

Тернопільський проект LOVE KILLERS поділився з меломанами своєю новою піснею «Люби», при чому у двох різних варіаціях. Зауважимо, що це другий отприлюднений сингл молодої формації після дебютного треку «Я не підкорялась нікому» (виданого у 2019 році), до якого також було знято лірик-відео.

«Після довгої перерви, всіх світових перипетій та пандемії, ми нарешті випускаємо у світ нашу другу пісню «Люби». Вона зазнавала багатьох змін, але кінцевий результат нам дуже подобається. Сподіваємось, що ви теж оціните! Ми хочемо бути цікавими для людей різних смаків та вподобань, тому записали і поп-версію цієї композиції», – пишуть у мережі учасники LOVE KILLERS.

Варто додати, що наразі гурт функціонує у форматі дуету, а його учасники раніше разом грали у кавер-бенді Gunz Live Band. «У мене вже давно були плани стосовно такого авторського проекту, але все ніяк не було поряд підходящих людей. І от, я познайомилася з Андрієм – талановитим та перспективним молодим чоловіком, який дуже хотів робити свою музику. До цього я, можна сказати, десь зневірилася, але він підняв у мені ті творчі сили», – розповідає Люда з LOVE KILLERS.

LOVE KILLERS – Люби
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *