Lost Message – Экипаж
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Lost Message – Экипаж (EP)

Новий студійний міні-альбом «Экипаж» став справжнім підсумком нещодавньої роботи оновленого складу альтернативної сумської команди Lost Message, музична історія якої розпочалася ще у 2011 році. Запис усіх шести треків, серед яких п’ять основних пісень та ввідна інтро-композиція, проходив на місцевій студії «Живой.Зву», а подальшим зведенням та мастерингом накопиченого матеріалу займалися спеціалісти N.C.Records.

«Тематика пісень несе в собі романтику сьогоднішнього дня, ті емоції та почуття, які проходять через нас практично на кожному етапі життєвого шляху», – характеризують свій новий EP хлопці. При ближчому ознайомленні з платівкою, одразу ж за згаданим інтро, на слухача чекатиме однойменний з назвою всього релізу трек, у якому музиканти порівнюють самих себе з екіпажем морського судна, що лишається на плаву, не дивлячись на всі незгоди. За ним слідує композиція «Слово», де слухач віднайде роздуми стосовно важливості промовляння вголос своїх почуттів, а вже за нею можна знайти своєрідний гімн усім потужним літнім фестивалям від Lost Message. На наступну пісню «Без Тебя» музиканти взагалі покладають свої чи не найбільші надії та не можуть дочекатися відгуків стосовно неї від меломанів. Ну і заключний україномовний трек «Не зупиняйтся» – символічний підсумок, що мотивує завжди рухатися вперед, навіть якщо з твоєї спини стирчить тисяча ножів.

Свіжий міні-альбом «Экипаж», робота над яким тривала близько шести місяців, можна вільно послухати у соціальних мережах або ж офіційно придбати на Bandcamp, підтримавши тим самим учасників Lost Message.

Lost Message – Экипаж

Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *