Lost Message Демони
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Lost Message – Демони (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги новий кліп до пісні «Демони» від хлопців зі сумського рок-гурту Lost Message. Режисер – Богдан Красуля, відео створено за підтримки арт-платформи Tribuna Park.

«Ми довго готували і мріяли розповісти вам цю історію. Історію про кожного з нас. Адже кожен з нас має своїх “демонів”. Ми звикли до того, що зазвичай вони лише псують наше життя, особливо – коли справа стосується наших близьких. Та насправді – лише ми самі можемо їх приборкати і сприймати їх. Жити з ними пліч-о-пліч… Обов’язково став лайк, підписуйся та розповідай іншим про нашу нову історію!» – коментують учасники гурту Lost Message.

Команда Lost Message була заснована у дві тисячі одинадцятому році в місті Суми. Зі самого початку існування гурту, його стилістика зазнавала постійних змін – від репкору та альтернативного металу, до року з елементами панк-року. Кілька років тому учасники колективу підписали контракт зі знаним музичним лейблом MOON Records. Наразі гурт активно займається студійною роботою і готує нові приємні несподіванки для меломанів.

Lost Message – Демони
Слухати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *