Los Colorados – Руслан
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Los Colorados – Руслан (Сингл)

Для того щоб вдало оженитися, достатньо мати чіткий план дій та пишні козацькі вуса, – думав Руслан, головний герой нової пісні тернополян з Los Colorados. Але хлопець не врахував у своєму супер-плані можливих активних та навіть агресивних дій з боку майбутнього тестя. Саме таку гостросюжетну історію взаємовідносин заробітчанина, що повернувся з Ізраїлю у рідне село заради дівчини, а також негативно налаштованого майже родича, висвітлили у своєму свіжому синглі під назвою «Руслан» музиканти агро-алко-рок-гурту.

Запис свіжого треку «Руслан» відбувався на івано-франківській студії звукозапису Frost Magnetic Records, де продовжується робота над новим авторським матеріалом Los Colorados.

Зазначимо, що саме композиції «Руслан» випало стати першою ластівкою з майбутнього студійного альбому Los Colorados, робота над яким наразі триває. Офіційний реліз згаданої платівки під робочою назвою «Похатурники», до речі, першої з 2012 року та другої у дискографії команди в цілому, заплановано на весну майбутнього року.

Як розповідають хлопці з Los Colorados, всі ці роки вони нікуди не пропадали, як могло би здатися з першого погляду, а збирали музичний матеріал та матеріальні ресурси задля якісного запису свого диску. «Ми поки що точно не знаємо, яку кількість пісень включатиме альбом, проте обіцяємо, що він буде однозначно цікавим. Бо у ньому ми повернулися до свого коріння і тепер можемо робимо те, до чого завжди прагнули. У новому альбомі ми чимало експериментуємо, але вже зараз можна відмітити, що більшу частину платівки складуть не кавера, як то було у дебютнику, а саме авторський матеріал», – коментують свій майбутній лонг-плей тернопільські музиканти.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *