Люся Кава - Крим
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Люся Кава – Крим (Кліп)

«Вірю, Перемога за нами! Мрію про нашу зустріч на першому концерті у Криму!» – коментує співачка Люся Кава в анотації до своєї нової роботи під промовистою назвою «Крим».

За словами авторки, композиція «Крим» покликана занурити слухачів у власні теплі спогади, якими сповнене Чорноморське узбережжя в Криму, а також бодай трохи примножити віру та надію українців щодо того, що вже скоро нас чекатиме потяг Київ-Сімферополь, а в Криму нас люб’язно зустрінуть кипариси, безкрайнє море та мальовничі гори.

Люся Кава - Крим

«Крим – це моя любов з дитинства. Крим – це моя мрія. Знаю, що мрії мають властивість здійснюватися, особливо, коли про це мріє великий народ. До зустрічі, Крим!» – йдеться у дописі виконавиці у соціальних мережах.

Люся Кава розповіла, що написала цю пісню дуже швидко, під час одного з численних обстрілів Києва. Артистка прагнула відволіктися від жахіття, що відбувалося, і почала пригадувати моменти свого дитинства, мандрівки з батьками до моря. Вона зрозуміла, що ці світлі емоції варто і треба передати у пісні.

Разом із піснею також було оприлюднено офіційний кліп до неї.

Люся Кава – Крим
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *