Люсі – Забуття
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Люсі – Забуття (Кліп)

Проект «Люсі» можна сприймати по-різному. По-перше, «Люсі» – це дует Христини Варламової, знаної за участю у формації «Цинк», та електронного музиканта Даниїла Сенічкіна, які разом творять експериментальну музику у напрямках на зразок Retro wave чи Lo-Fi. А ще Люсі – це альтер его самої Христини, засновниці та натхненниці колективу. «Люсі — це не конкретний образ, це я, яка є. Дещо меланхолійне й танцювальне», – коментує виконавиця.

У вітчизняному медіа-просторі Люсі дебютувала у березні минулого року із кліпом «Досить», після чого були відеорелізи «Марія Магдалина», «Ной», та «Прощатися назавжди» (ft «Электрофорез»). І от, наразі ми пропонуємо вам познайомитися із черговою роботою під назвою «Забуття», яку сама Люсі називає «колисковою на ніч».

«Забуття – це подорож. Ми занурюємось у невідомість сну, піддаємось масштабності сновидінь. Забуття – це місце, де наші тіла стають вільними», – йдеться в анотації до новинки.

Оператором кліпу стала Марія Андреюк, а режисером та монтажером виступила сама засновниця проекту. Models: Nadja Puchkina, Diana Borysiuk, Mefodiy Khalimowski, Liya Pie.

Додамо, що композиція «Забуття» увійде до дебютного альбому «Марія Магдалина», дата релізу якого поки що залишається невідомою.

Люсі – Забуття

Люсі у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *