Люсі – Той
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Люсі – Той (Кліп)

Нова відеоробота «Той» від Люсі – це вигадана оповідка про втрачене щастя, а її події відбуваються у примарному та порожньому місті, сповненому примарами і голосами. Саме у цій похмурій місцині мешкає головна героїня, до якої кожного вечора приходить незнайомець і вони удвох залишають це богом забуте місто. Але кожного ранку дівчина знову прокидається на самоті у своєму химерному оточенні, чекаючи на вечір і на черговий прихід незнайомця. Ці події циклічні.

Подібним чином, із елементами циклічності, побудовано і саму композицію «Той» – її куплети повторюються на шляху до фінальної частини композиції, в основу якої покладено давню народну співанку «Чорна хмара».

Пісня «Той» вже доступна на більшості медіа-платформах. До речі, якщо ви є прихильником не цифрових фоматів медіа, а вінтажних, перегляньте асортимент крамниці вінілових платівок тут.

За словами Люсі, ще на початку цього року Поліна Полікарпова запропонувала їй стати режисером нового кліпу, і тоді ж розпочалася підготовка до зйомок відео «Той». Костюм для кліпу Люсі шила власноруч, а з хореографією виконавиці допомагала Наташа Мєдвєдева.

«Поліна сформувала команду і я вперше в житті знімала відеокліп з людьми, кожен з яких мав власну задачу на майданчику. Я плакала декілька разів, адже всі синхрони для кліпу виконувала на повну силу», – каже Люсі.

Люсі – Той

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *