Люсі – Enigma
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Люсі – Enigma (Альбом)

Релігійні алюзії і застряглі у часі пісні, до яких доклав руку саунд-продюсер «Грибів» Pahatam: все це про студійний альбом київської електро-поп виконавиці Люсі під назвою Enigma. До релізу потрапили три раніше оприлюднені композиції «Марія Магдалина», «Досить» і «Ной», а також ще шість нових пісень.

Enigma – це дебютний альбом 24-річної київської артистки Христини Варламової ака Люсі. Якщо його назва у вас викличе асоціації з відомою німецькою групою, яка комбінувала церковні пісні з електронною музикою, то ви потрапили в точку. Титульний трек платівки є стовідсотковим відсиланням до цього гурту, але, разом із тим, навколо нього намішано ще й багато чого іншого. У цих піснях чимало релігійних алюзій, міфів, сюжетів про Марію Магдалену, рай і пекло.

За словами Люсі, над платівкою Enigma вона працювала протягом трьох останніх років і подібного альбому в її дискографії вже точно не буде у майбутньому, адже, їй здається, що ці пісні лишилися поза часом і всіма музичними трендами. «Я не ставила перед собою завдання всі пісні прив‘язати до Біблії. Я просто прагнула розповісти певні історії, а алюзії до Біблії зробити їх значно глибшими. Я не є надто релігійною людиною, але я віруюча. Мені близькі такі релігійні поняття як Бог, пекло, рай, тощо. Я приймаю всі ці знання, але вони не є для мене якимось культом», – каже Люсі.

Саунд-продюсерами альбому стали не останню люди української електронної сцени: Koloah, Bejenec і Pahatam.

Люсі – Enigma
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Майже одразу після прем’єри альбому Enigma, задля його підтримки у мережі з’явилося музичне відео до однієї з композицій диску під назвою «На дні». «Дуже символічно викласти відео саме зараз. Адже дно – це місце, де ми можемо залягти на якийсь час, щоб все осмислити і стати іншими», – пише у Facebook Люсі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *