Люко Дашвар - Село не Люди (Аудіокнига)
Аудіокниги

Люко Дашвар – Село не Люди (Аудіокнига)

Люко Дашвар «Село не Люди» – аудіокнига, яка змушує багато над чим замислитися, поглянути на ситуацію зовсім з іншого боку. Адже всі події, які там відбувалися, добре описують наш сучасний світ.

Сама книга вражає з самого початку. І ось тут найголовніше – не думати про погане і не закидати її. Скільки ж переживань вона викликає! І сльози, і прикрість, і радість, і розчарування, і біль. Просто хвиля різних емоцій. І це великий плюс книзі. Приголомшливе почуття, коли книга приносить таке задоволення. Так, багато хто говорить, що ця книга вульгарна, мерзенна тощо. Із чим я просто не можу погодитися. Автор просто називає все своїми іменами, не вуалює красивими слівцями. Це реальність. Давайте ж сприймати її такою, якою вона є насправді.

«Село не Люди» – книжка не для кожного, далеко не для кожного. Дуже легко уявити все, що описує автор. І все-таки, після неї хочеться жити. Незвичайний хеппі енд. Для когось він здається пекельним чи просто сумним. Може здатися, що жодна людина не зробить такого вибору у своєму житті і не зможе уявити, що в таких умовах можна бути щасливою. Але це так. Кожен має свою долю. І що б не робив, як би не чинив опір тому, що дає доля, від неї піти неможливо.Ккожен отримує за своїми заслугами. Тож книга Люко Дашвар змушує замислитися про поняття щастя для себе самого і чому сьогодні ми маємо те, що маємо.

Яскраво, своєрідно, емоційно, іноді моторошно і дуже цікаво. У книзі дивним чином поєднуються сентименталізм та відверта чорнуха. Після прослуховування даної аудіокниги розумієш, як один необдуманий випадок може діаметрально повністю змінити життя людини.

Люко Дашвар – Село не Люди (Аудіокнига)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *