Lisa Bajrak – Запали вогонь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lisa Bajrak – Запали вогонь (Кліп)

Співачка Lisa Bajrak представила відео на пісню «Запали вогонь».

«У кліпі «Запали вогонь» ми хотіли показати, що найважливіше почуття для всіх нас — це любов. Вона може бути абсолютно різною — до друга, до природи, до батьківщини, до своєї справи, до життя як такого і, звичайно, до коханої людини. Дуже важливо розгледіти, впустити і берегти того, хто запалює в тобі це почуття. Запалює твій вогонь», — каже Ліза.

Співачка зізнається, що з дитинства мріяла вступити в музичний інститут, взяти участь в телешоу і стати суперзіркою. І поки її план успішно втілюється у життя. Вона стала випускницею Київського інституту музики імені Глієра та учасницею 8-го сезону проекту «Голос країни». А після виступу на одній сцені з Боббі Макферріном цього літа на Leopolis Jazz Fest Ліза може сміливо претендувати на статус зірки.

Втім, для неї важливо не тільки реалізовувати власну мрію, а й допомагати іншим досягати висот. «Я дуже люблю дітей. Тому, крім власної творчості, ще й викладаю вокал. У всьому, що я роблю, моя головна задача — запалити той самий вогонь всередині кожного. Не тільки на сцені під час концертів, а й у навчальному класі. І своєю музикою, і заняттями я допомагаю людям знайти себе », — пояснює співачка.

Будучи сильною джазовою та соул-вокалісткою, в пісні «Запали вогонь» вона зробила впевнений крок у бік актуального поп-звучання. Аранжуванням треку займався постійний творчий партнер проекту — клавішник і саунд-продюсер Саша Огневець, відомий як концертний музикант Івана Дорна. За словами артистки, сингл вийшов світлим і наповненим теплом. Такий же райдужний настрій Ліза і її команда постаралися передати і у відео.

Роль режисера виконала Ілона Шарапова, яка раніше вже працювала над кліпом для пісні «Обійматі тебе» з дебютного міні-альбому співачки «Ніколи не відпускай».

Lisa Bajrak – Запали вогонь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *