LIRWAK – Солтис
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

LIRWAK – Солтис (Сингл)

Учасники молодої експериментальної формації LIRWAK сьогодні розпочали знайомство меломанів із новим, всього лише другим за ліком синглом «Солтис», але вже зараз складається враження, що хлопці і надалі неодмінно будуть тішити прихильників нетривіальної української музики дечим цікавим. Адже якщо їхня попередня пісня «Шуба Шума» характеризувалася сміливим поєднанням електронних семплів та української обрядової співанки, то «Солтис» – це взагалі варіації на тему хіп-хопа та майже соціальної лірики. І, що цікаво, обидва ці сингли просякнуто впізнаною виконавицькою манерою, яку прийнято називати фірмовим стилем.

Оскільки ми вже згадали про соціальну лірику треку Soltys, розповімо про його ідею та сюжетну лінію трохи докладніше. Отже, та історія, яку розповідають музиканти LIRWAK у своїй новинці, цілком могла би статися у реальному житті сьогоденної України, але, скоріше за все, була би втілена у ньому лише частково. Зокрема, перша частина музичної переповідки, у якій йдеться про чоловіка, що став сільським головою та почав злісно зловживати своїм службовим становищем, виглядає цілком реальною, а от та частка, де він, отримавши по заслугах, все таки схаменувся та вирішив, що «краще бути простаком – настоящим мужиком», більше походить на рожеву мрію з циклу про ідеальний владоустрій нашої держави. В основу треку покладено слова давнього лірницького твору, якому більше двох сотень років, хоча зміст його, на жаль, досі актуальний.

І хоча «Солтис» став лише другим студійно записаним синглом LIRWAK, у хлопців, здається, музичного матеріалу припасено набагато більше, адже наразі вони працюють над повноформатною живою програмою та готуються до сольного концерту у Львові 21-го жовтня.

Українська музика: LIRWAK – Солтис

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *