LIRWAK – Шуба Шума
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

LIRWAK – Шуба Шума (Сингл)

Шанувальники нової української музики з автентичними присмаками вже знають і про гурт Joryj Kloc, і про сольний проект одного з його учасників Гордія Старуха, а відтепер мають нагоду дізнатися про ще одну, не менш цікаву команду під назвою LIRWAK. У цьому колективі Гордій також приймає безпосередню участь, разом зі ще одним колишнім учасником Joryj Kloc Олесем Ковалем та актором Львівського театру імені Леся Курбаса Андрієм Петруком. Саме у форматі тріо музиканти новоствореної формації презентували у мережі свій дебютний офіційний сингл під назвою «Шуба Шума».

Учасники LIRWAK жартують, що дана композиція є результатами пошуку хіп-хопу серед бабусь Наддніпрянщини, але при більш ґрунтовному ознайомленні з треком стає зрозумілим, що ніякий це не жарт. В основу треку покладено сучасний біт у супроводі стародавньої української обрядової пісні, в якій йдеться про лісового бога Шума (за старими звичаями нашого народу, свято Шума офіційно знаменувало початок літнього сезону). Наразі перший трек новоствореної команди вже доступний для вільного завантаження та прослуховування.

Додамо, що в найближчих творчих планах LIRWAK значиться накопичення матеріалу для майбутнього міні-альбому, а також концертна презентація проекту, що відбудеться 7-10 липня у рамках легендарного фестивалю Folkowisko 2017 у польському селі Гораєць – між Перемишлем, Львовом і Любліном, практично на самому польсько-українському кордоні.

Українська музика: LIRWAK – Шуба Шума

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *