Лінія Маннергейма – Де твоя Лінія
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Лінія Маннергейма – Де твоя Лінія? (EP)

Презентуємо музично-поетичну новинку з Харкова – свіжий міні-альбом «Де твоя Лінія?» від експериментальної формації «Лінія Маннергейма» у складі Сергія Жадана, Олега Каданова, Дмитра Зінченко (обидва з «Оркестру Че») та Євгена Турчинова («Собаки в космосi»).

«Після року роздумів та експериментів, після тривалої репетиційної та студійної роботи, ми нарешті презентуємо вашій увазі наш дебютний міні-альбом «Де твоя лінія?». До нього увійшло кілька композицій, записаних нами протягом останніх місяців. Деякі з них ви чули на наших виступах, дещо почуєте вперше. Для нас це справді важливий момент, на який ми чекали цілий рік, від часу нашого першого минулорічного концерту. Крім того, чекайте за кілька днів на наш прем’єрний кліп. І наостанок – наприкінці березня «Лінія Маннергейма» рушає в презентаційний тур Україною! Список міст, де відбудуться концерти, оголосимо вже зовсім незабаром. Одне слово, слідкуйте за анонсами й приходьте на виступи. Всім приємного прослуховування та ранньої весни!» – пишуть у соціальних мережах учасники гурту «Лінія Маннергейма».

Також додамо, що нещодавно музиканти публікували фото з нульового рубежу, поблизу зруйнованованого моста через Сіверський Донець у станиці Луганській, де «Лінія Маннергейма» знімали тематичний кліп. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Лінія Маннергейма – Де твоя Лінія

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Євген says:

    Круто.. невистачає такої музики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *