Лінія Маннергейма та Саша Кольцова
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Лінія Маннергейма та Саша Кольцова – Колискова (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги пісню та кліп під назвою «Колискова», які стали результатами співпраці цікавого творчого об’єднання у складі Саші Кольцової (жіночий вокал), гурту «Лінія Маннергейма» (музика і чоловічий вокал Олега Каданова) та Сергія Жадана (авторство лірики). До слова, саме цей трек став мелодією благочинного додатку Wake App in Peace – будильника для смартофнів, який за «просипання» перераховує гроші на допомогу нашій армії.

«Для кого тільки не випадало співати у моєму буремному житті, але задля створення рингтону мобільного додатку, спрямованого на підтримку наших військових – це вийшло найкорисніше. Це дійсно дивовижно, як поєднання наших музичних звуків, слів Сергія Жадана і вашого сну мають змогу допомогти фонду «Повернись Живим». Ми живемо у чудовий і страшний час, друзі. Але кліп не зовсім про це, він про любов», – пише на своїй сторінці у Фейсбук Саша Кольцова, фронтвумен відомого гурту «Крихітка» (у минулому «Крихітка Цахес»).

Кліп до «Колискової» було відзнято силами фонду «Повернись живим», та присвячено всім тим, хто знає не з чуток, як це – когось чекати з війни. Головні героїні кліпу – це донька, дружина і мама, які, здається, як ніхто інший розуміють, про що саме ця пісня.

«Цей кліп не покажуть на провідних телеканалах. Його створено безкоштовно для того, щоб допомогти нашій армії. Кліп знімали оператори, які вже багато років безкоштовно знімають фронтові відео для нашого фонду: Інна Варениця, Олексій Кондаков, Макс Левін, Олег Рогів, Лесь Кромляс», – йдеться у повідомленні фонду.

Лінія Маннергейма та Саша Кольцова – Колискова

Додаток Wake App in Peace
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. InDriver says:

    Це все не актуально вже кілька останніх років

  2. Оленка says:

    Давно вже не було Крихітки! Скучила за її голосом)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *