Ліна Костенко - Записки українського самашедшого
Аудіокниги

Ліна Костенко – Записки українського самашедшого (Аудіокнига)

«Записки українського самашедшого» (Ліна Костенко) – незвичайна книга.

Слухач із перших же хвилин аудіокниги занурюється у щільне інформаційне поле. Тільки воно не розтягнуте в реальному часі, як ми звикли, а сконцентроване до максимально можливих меж. І в цьому божевільному світі, наповненому брудною політикою, терактами, катастрофами, потрясіннями, негараздами у житті — головний герой. Як тут не збожеволіти, коли ти почуваєшся відірваною скибкою, нікому не потрібною людиною? Як тут не збожеволіти, коли все навколо ніби скочується до апокаліпсису? Зруйновані надії, підірвана віра, загальна апатія та байдужість проникає у всі місця, у всі сфери, які тобі близькі та дорогі.

У своєму щоденнику, який головний герой він вів 4 роки, він описує своє життя, почуття та ставлення до світу. Також у книзі чимало подано подій світової історії, які він «пропускає через себе» та свій кругозір.

Так, у романі багато політики. Але також у ньому згадано практично всі теми, які турбують сучасну людину. Культура, сім’я, молоде покоління, самореалізація, нові віяння, глобалізація. Окремо варто виділити взаємини головного героя зі своєю дружиною. Рядки, присвячені цьому – прикраса книги, фундамент, на якому ґрунтується розповідь.

Цей роман справді можна назвати одним із найкращих творів української літератури сучасності. Настільки чітко та проникливо Ліна Василівна змогла передати всі думки та емоції, переживання та наболілі проблеми сучасного українського народу, а особливо становища на межі формування української народності країни.

У кожному рядку і навіть слові вбачається індивідуальний стиль Ліни Костенко. Її неповторність у виконанні даного жанру та втіленні повного задуму. Вона чудово поєднує чисту літературну українську мову зі сучасним сленгом, що ще більше надає чарівності та інтересу до твору. Майстер слова та літературного листа, Ліна Костенко не раз показувала та застосовувала свій неймовірний стиль у написанні її шедеврів. Незважаючи на те, що це перша практика Ліни Василівни в галузі романів, її новизна та незворушність, просте викладення фактів в обличчя та виклик громадськості, яка живе в тумані подій, дають величезний поштовх сучасній літературі та ще раз доводять геніальність цієї жінки.

Ліна Костенко – Записки українського самашедшого (Аудіокнига, частина 1)

Ліна Костенко – Записки українського самашедшого (Аудіокнига, частина 2)

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина says:

    Жахлива дикторша. Не раджу нікому насилувати свій слух цим аритмічним лепетанням.
    Логічно було обрати диктором профнсійного диктора- чоловіка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *