Ліля Ваврін – Хто Перший
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ліля Ваврін – Хто Перший (Сингл)

Після дуетного треку «Ангели плачуть», виконаного спільно із хлопцями з гурту «Без Обмежень», для української поп-виконавиці Лілії Ваврін настав час поділитися з вітчизняними меломанами першим у 2017 році сольним музичним матеріалом. Новий авторський сингл співачки носить назву «Хто перший», а над його створенням працювала команда професіоналів: Остап Панчишин (про новий сингл якого ми вчора розповідали читачам «Нотаток») створив аранжування, Макс Громовий з West Sound займався записом, а Вова Ульянов, барабанщик гурту Roch-H, здійснив зведення та мастеринг.

«Пісня «Хто перший» була написана півтора-два роки тому, а записати її було вирішено наприкінці минулого 2016 року. Тоді ми з Остапом Панчишиним досить довго думали, як саме вона повинна звучати, в якій стилістиці, а безпосередньо перед записом я взагалі змінила текст куплетів. Це повністю автобіографічна річ, тут немає нічого вигаданого. Головний меседж роботи – не втікати від себе і не опиратись бажанням свого серця. Іноді ми вперто чекаємо хто ж зробить перший крок, і замість того, щоб бути щасливими тут і зараз, витрачаємо час, а іноді і втрачаємо важливих для нас людей. «Хто перший» – це композиція про всіх нас, я думаю, просто варто над цим задуматись», – розповіла нашому сайту Ліля Ваврін.

Наразі у найближчих планах виконавиці значиться зйомка офіційного кліпу до згаданої новинки і вже зараз співачка чудово розуміє, як саме має виглядати майбутнє відео. «Кліп має дуже точно передати те незрозуміле бажання втекти від себе, тому, сподіваюся, нам вдасться реалізувати задумане», – каже вона.

Українська музика: Ліля Ваврін – Хто Перший

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *