Ліловий – Називай
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ліловий – Називай (Альбом)

Ще трохи нової української музики до ваших плей-листів! Пропонуємо вам ближче познайомитися з інді-гуртом «Ліловий» (LILOVIY), який наповнив свою першу повноформатну платівку «Називай» фірмовою світлою атмосферою та чуттєвим романтизмом.

Новинка стала проміжним підсумковим результатом творчої діяльності формації за останні два роки. Альбом «Називай» складається з 10 пісень, більшість з яких записано в акустичному звучанні. За словами авторів, акустика завжди несе в собі особливе чарівне глибоке звучання, тому настрій альбому – це спокій, тепло, сонце і вічний травень.

Зазначимо, що ініціатором появи проету «Ліловий» у 2017 році виступила фронтвумен Олена Ковернік, а свою назву гурт отримав після того, як співачка випадково натрапила у мережі на однойменний вірш сучасної поетеси зі Львову Наталі Мраки. Саме цей твір і став першою композицією новоствореного гурту.

Спеціально до релізу дебютного лонг-плею було організовано фотосесію вокалістки колективу (одна з фотокарток представлена на обкладинці), образ для якого було створено Діаною Агаян; фотографом виступив Дмитро Толоконов. Візаж – Ксенія Мороз.

Відсьогодні свіжу платівку, видану лейблом УМІГ, вже можна послухати онлайн у мережі (на YouTube), або ж придбати за допомогою популярних медіа-майданчиків.

Ліловий – Називай
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *