Lida Lee - Cама
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lida Lee – Сама (Кліп)

У новій роботі «Сама» Lida Lee розповіла про свій особистий досвід пошуку власного “я”, про трансформації, які були важкими, але такими необхідними.

Режисура кліпу: Юрій Чайка.

«Це екранізація, узагальнення та переживання всіх моїх емоцій. Історія мого життя, яке я проживала декілька останніх років. Вийшло так, що я грала цю роль, а не була собою. Хоча сама у це й повірила.

Я бачила, я знаю, як багато жінок проживають такий період, коли їм кажуть, що вони нічого не зможуть самі. А вони точно відчувають та знають, що зможуть!», – каже Lida Lee.

Lida Lee - Cама

Головну чоловічу роль у відео «Сама» втілив Даніель Салем.

Lida Lee: «У кожного в житті має бути людина, яка вчасно тебе підтримає. Яка скаже: «Ти зможеш!». Даніель був одним із перших, хто дійсно підтримав мене. В цій екранізації він відіграв особливу роль, став уособленням мужності та сміливості. Його образ став значущим, збірним із тих, хто допоміг встати та повірити у себе».

Нагадаємо, що деякий час назад Lida Lee видалила всі публікації в соціальних мережах і не з’являлася на публіці протягом шести місяців. Тим часом у інформаційному просторі ширилися чутки, що співачка страждає від алкогольної залежності. Втім, наразі коментувати ці заяви артистка поки не поспішає.

Lida Lee – Cама
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *