Лезо Терези
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Лезо Терези – Пісні

Напевно, передати свої емоції через музику є головною метою переважної більшості виконавців, що працюють у різноманітних музичних стилях і напрямках, від аматорів до визнаних зірок. Звісно, у когось це виходить краще, у когось гірше, а хтось взагалі відкидає цю одну з найважливіших складових творчості, роблячи наголос на інших аспектах. Проте київський гурт “Лезо Терези” точно не можна віднести до останньої категорії. Музиканти, маючи за плечима величезний досвід виступів у різних колективах, вміють влучно і без зайвої мішури донести до слухача свій внутрішній світ через емоційну складову своїх композицій, які, до слова, можуть обґрунтовано похизуватися різнобарв’ям настроїв і музичного забарвлення.
Офіційною датою початку відліку історії “Леза Терези” прийнято вважати 2009-й рік, коли з колишнього гурту “Чорний Танець” народився новий проект із новими ідеями і дещо іншими поглядами на музику. Хлопці спрямували свою творчість у площину сучасної рок-музики, використовуючи багато елементів з інших музичних стилів. Зокрема, у 2011-му році, за підтримки телевізійного проекту “Фольк Мюзік”, музиканти розпочали працювати над українськими народними піснями у власному аранжуванні. Серед виконуваних композицій є багато маловідомих, які таким чином, за словами музикантів, матимуть змогу «зустрітися» із сучасною молоддю. Наразі гурт “Лезо Терези” закінчує запис своєї дебютної платівки, яка має побачити світ вже у вереснi 2013 року.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/8465406″ params=”color=504e4d&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *