Levyy MC – УКР РЕП
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Levyy MC – УКР РЕП (Відео EP)

Вперше в історії українського репу з’являється новий формат під назвою Video EP.

Levyy MC (реп-виконавець зі Львова, учасник творчого об’єднання «Братське Коло», переможець проекту «Rap Sox Battle», фіналіст проектів «Pit Bull Battle» та «Король Заходу») презентує міні-альбом, який складається з п’яти треків. Особливістю даної роботи є те, що кожен трек супроводжується відео-рядом: п’ять треків, п’ять кліпів, плюс сюжетна розв’язка наприкінці, яка пояснює назву альбому «УКР РЕП».

«Такого в укр репі ще ніхто не робив, та й взагалі у СНГ, тому мені то гріє душу, сподіваюся, що буде цікаво меломанам. Три сольних треки та два фіта – один з Шершнем та один з Olive Taud. Окрім того, я презентую вам 5 кліпів, які ми відзняли за два місяці», – каже Левон Оганесян, він же Levyy MC.

Ось що виконавець також розповів про появу свого псевдоніму: «Це все тягнеться з самого дитинства, мене звати Левон, і у другому класі однокласниця придумала мені прізвисько Лівий. Я спочатку пам’ятаю ображався навіть, мені не подобалося, але потім вчителі у школі почали так називати, потім препод в універі, навіть мати рідна по імені раз через десять називає. Ну і плюс до всього це якась самоіронія, як говорив Забе – не знаєш хто це, це просто якийсь Levvy MC».

Levyy MC – УКР РЕП
YouTube канал

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *