Лев Ременєв – Янгол
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Лев Ременєв – Янгол (Сингл)

До вашої уваги нова музична новинка від музиканта Льва Ременєва, якого шанувальники української музики можуть згадати за його участю у популярних телешоу на зразок «Голос Країни» та «Україна має талант». Свіжа композиція під назвою «Янгол», так само, як і попередні роботи співака, містить у собі глибокий меседж, соціальне спрямування та фірмовий музичний драматизм.

«Пісня «Янгол» присвячена соціальній темі дітей з інвалідністю. Вона була написана ще у 2013 році для юного письменника із Криму з обмеженим рухом, хвороба якого прогресує. «Янгол» має прихований меседж, в якому не так особливі діти потребують нашої підтримки, як навпаки, ми, дорослі, іноді знаходимо сили і натхнення у маленьких і сміливих янголятах. Особливі діти є, вони серед нас і обов’язок дорослих – створити їм достойні умови життя», – поділився з читачами «Нотаток» основною ідеєю своєї роботи Лев Ременєв.

Також зауважимо, що не так давно Лев Ременєв презентував ще одну новинку, на цей раз із відчутним святковим настроєм. Згаданий ролик отримав назву «Різдвяна Казка», а у його створенні композитору та мультиінструменталісту допомагала його дружина Тата, яка окрім безпосередньої участі у записі композиції, також виконала одну з головних ролей кліпу. Переглянути відео можна за наступним посиланням.

Українська музика: Лев Ременєв – Янгол

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *