Лев Ременєв – Твій герой
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Лев Ременєв – Твій герой (Відео)

Музикант, композитор та саунд-продюсер Лев Ременєв, якого шанувальники нової української музики можуть пам’ятати за участю у телевізійних талант і вокальних шоу (зокрема, «Голос Країни» та «Україна має талант»), презентував свою авторську роботу із відчутним осіннім післясмаком. Нова пісня «Твій герой» апелює до гострих актуальних питань сучасної України – війни та втрати близьких людей.

В основі композиції «Твій герой» лежить цілком реальна життєва історія, яких, на жаль, сьогодні існує значно більше, аніж хотілося б. В основу пісні покладено розповідь про маленьку дівчинку, яка так і не дочекалася листа-відповіді із фронту від свого рідного батька, адже за день до отримання звістки від доньки, він трагічно загинув. Трапилося це у 2015 році, а позавчора, 4 жовтня, йому мало би виповнитися 35 років.

Запис треку відбувався на столичній студії Bobina records, де свого часу записувалися «Антитіла», «Димна Суміш», «Крихітка» та багато інших. А відео до нього зняв молодий талановитий режисер Денис Кучеренко на студії Liberty Studio.

У коментарі нашому сайту Лев розповів, що на даний момент він максимально сконцентрований на підготовці до сольного концерту (дату буде оголошено незабаром), а також виступу в проекті «Ідентифікація», що відбудеться 12 листопада у столичному клубі StereoPlaza. Кілька слів про даний проект: «Ідентифікація» базується на освітньому підґрунті та має на меті змінити ставлення суспільства до української літератури. Разом із Львом, за допомогою музики це ставлення змінюватимуть СКАЙ, Pianoбой, Epolets, MARU, Brunettes Shoot Blondes та інші.

Українська музика: Лев Ременєв – Твій герой

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *