Лев Ременєв – Хто ми є
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Лев Ременєв – Хто ми є (Сингл)

Пропонуємо до вашої уваги п’ятничний музичний заряд життєствердної енергії! Участник «Голос країни 3» у складі команди Святослава Вакарчука, півфіналіст шоу «Україна має талант 3» та фіналіст «Хіт – конвеєр 2017» Лев Ременєв презентує свою нову авторську композицію «Хто ми є». Запис та зведення треку проходили на відомій столичній студії звукозапису Bobina records.

За словами автора, треба завжди і за будь-яких обставин непохитно вірити у власну значущість. «Мене турбує сьогодення в нашій країні та у світі в цілому. Де кожна людина боїться сказати, що думає, зробити, що потрібно. Де всі ми живемо під впливом загальноприйнятих норм і якщо ти інший, то одразу на тебе вішають ярлик або висміюють. Зашореність, відсутність свободи вибору та думки, страх перед тим, що тебе не сприймуть таким який ти є, наштовхнула мене на написання цієї пісні», – коментує для «Нотаток» новинку «Хто ми є» Лев Ременєв.

Зауважимо, що на даний момент Лев Ременєв працює над створенням свого сольного альбому з камерним оркестром, куди має потрапити і свіжа композиція «Хто ми є».

Лев Ременєв – Хто ми є
Лев Ременєв y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *