Лев Ременєв – Коли ти зі мною
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Лев Ременєв – Коли ти зі мною (Сингл)

Усі поціновувачі чуттєвого інді та музичного романтизму загалом, мають гідно оцінити новинку під назвою «Коли ти зі мною» від столичного музиканта Льва Ременєва, записану на студії Bobina records під керівництвом Дмитра Хомулко. Музикою Лев почав займатись з 7 років, об’їздивши у дитинстві чи не всю Європу, Північну Америку та Азію у складі різних музичних колективів. Не так давно, разом з акапельним ансамблем, він дістався до півфіналу шоу «Україна має талант – 3», брав участь у «Голосі країни – 3» (потрапив до команди Святослава Вакарчука), співпрацював з такими виконавцями, як С. Лобода, Гринджоли, Ярмак, О. Скрипка та іншими. У якості композитора написав музику до телесеріалу «Як гартувався стайл», створив музичний супровід до соціального фільму «Ковтай пил», активно пише музику для реклами. Ну а наразі, як ви вже могли зрозуміти, Лев працює над своїм авторським альбомом з камерним оркестром та живими музикантами.

Щодо згаданої нами україномовної новинки «Коли ти зі мною», то перша її частина народилася, коли хлопець перебував у гастрольному турі одного відомого виконавця в якості бек-вокаліста, а друга – по поверненню додому. «По приїзді до Києва, моя дружина подарувала мені пісню, яку вона написала для мене на День Святого Валентина. Вона мені настільки сподобалася, що ми разом її доробили і я вирішив обов’язково включити цю композицію до свого першого сольного альбому! Разом з музикантами мого гурту ми вперше виконали її на нашому сольному концерті кілька місяців тому, і глядачам, здається, вона так само припала до душі», – розповів «Нотаткам» Лев Ременєв.

Ну а тепер, після інтернет-релізу синглу «Коли ти зі мною», Лев зі своєю командою планують у найближчому майбутньому організувати великий концерт, присвячений на цей раз презентації цілого альбому, а також майбутнього відеокліпу. Слідкуйте за новинами!

Лев Ременєв – Коли ти зі мною

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Olexa1981 says:

    Навіть не знав такого чувака раніше! Круто звучить, бро!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *