Letay – Вітер без пилу
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Letay – Вітер без пилу (Кліп)

«Може досить кидати каміння, може є щось краще за злість?» – задають риторичні питання глядачам свого нового кліпу хлопці з гурту Letay. А й справді, чи не мрієте ви часом вдихнути повні груди повітря того ідеального світу, з якого немов чарівною паличкою видалено абсолютно всі негативні перипетії, в якому на перший погляд звичайні речі можуть захоплювати, де безапеляційно панують прописні істини на кшталт світу без війни, обов’язкового сонця, що пробивається крізь хмари тощо?

Як зазначає режисер ролику Jim Blind, у кліпі та пісні «Вітер без пилу» закладено твердження щодо того, що як би ми не відверталися від довкілля з його глобальними проблемами, не зачинялися у власній квартирі чи свідомості, гострі питання рано чи пізно все одно зазирнуть нам просто в очі. За його словами, задля зйомок відео «Вітер без пилу» спеціально було обрану концепцію, що передбачає відсутність зайвих декорацій, адже саме їй під силу максимально примножити і без того гострий посил акустичної пісні музикантів проекту Letay. Зйомки мальовничих місцин Харківської області, що відбувалися поблизу села Новоселівка, а також їхній подальший монтаж, було здійснено силами спеціалістів CirclesFilms.

Цікаво, що пісню «Вітер без пилу» учасники формації написали ще до початку активних військових дій на сході країни, на почину 2014 року, але видати її трапилось тільки зараз. За словами лідера Letay Іллі Резнікова, ця композиція є дуже важкою з точки зору емоційного фону і у певній мірі виражає його внутрішній стан та стан музичного колективу в цілому. Саме цьому треку, до речі, наприкінці літа випало стати першим оприлюдненим синглом Letay під новою назвою, яка замінила попереднє ім’я харківської команди – We Are!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина says:

    Гарний голос, цікава і стильна музика, глибока лірика. Подобається. Чекаю нових пісень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *