Letay – Вітер без пилу
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Letay – Вітер без пилу (Альбом)

Маємо для вас ще один цікавий повноформатний подарунок – indie-гурт Letay (до 2016 року We Are!) оприлюднив у мережі свій новий повноформатний альбом «Вітер без пилу», робота над яким тривала більше двох років. До платівки потрапило 14 авторських композицій команди, виконаних українською, російською та англійською мовами.

«Коли ми формували нашу платівку, то мали на меті поєднати дуже різні пісні в одному альбомі, хотіли вийти за рамки звичайного «вирівняного» формату, коли всі треки виконані у приблизно тотожній стилістиці. Не в останню чергу це пов’язано з тим, що представлені на диску твори були написані у дуже різні періоди нашої творчої діяльності: робота над деякими почалася більше двох років тому, а інші, як то наприклад «Світ чекає» та «Здравствуй, осень, до свидания», були написані зовсім нещодавно. Альбом «Вітер без пилу» записаний на харківській студії Kleem Records, а що стосується подальшого міксування та мастерингу, то частину пісень зводив британський саунд-продюсер Енді Томсон на студії GigHouse, а над іншою частиною працював Олег Кліменко з Kleem Records», – поділився з «Нотатками» деталями релізу лідер та вокаліст Letay Ілля Резніков.

До речі, одну з композицій свіжого лонг-плею, пісню під назвою «Світ чекає», Ілля вирішив використати задля участі у конкурсному відборі до Євробачення 2017, тож за бажання, ви зовсім скоро зможете висловити йому свою підтримку. Окрім того, підтримати Letay іншим способом можна вже зараз, придбавши офіційну цифрову копію альбому «Вітер без пилу» на сервісах iTunes та Google Play за нищевказаними посиланнями. Також не забувайте, що ближче до весни на вас очікують наступні концертні виступи формації, під час яких ви зможете наживо оцінити матеріал нового альбому.

Letay – Вітер без пилу

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ангеліна says:

    ПОТРІБЕН МІНУС НА ПІСНЮ “ВІТЕР БЕЗ ПИЛУ” ВІН ВЗАГАЛІ БУДЕ!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *