LETAY – Цінувати час
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LETAY – Цінувати час (Сингл)

«Цінувати час» – перший авторський сингл проекту Letay, виданий у 2021 році.

«Цінуємо життя, воно наше!» – закликав лідер формації Ілля Резніков, додавши, що ця пісня сповнена його власними роздумами про плинність часу. За словами автора, він часто розмірковував про це раніше, а з початком пандемії – у рази більше, адже наразі реальні життєві цінності чудово виокремилися з-поміж непотрібних буденних турбот. Так, наприклад, для Іллі, його самий крутий з технічної точки зору виступ втратив би цінність, якщо він не зміг би розділити свої емоції з оточуючими та близькими людьми.

Словом, головна ідея пісні «Цінувати час» від Letay полягає у тому, що нові реалії життя підштовхують людей до переоцінки власних життєвих пріоритетів, додаючи ще більшої ваги такому пріоритету як сім’я.

«Інколи так буває, що я буквально відчуваю, як проходить час, і від цього стає трошки страшно, але і круто водночас, адже всі ми починаємо цінувати його ще більше. Я хотів би зберігати це відчуття в середині себе, якнайдовше жити з ним. Цінуйте час! Цінуйте своїх близьких і сім’ю! Будьте собою, адже на інше просто немає часу!» – коментує засновник Letay.

Слова, музика, зведення – Ілля Резніков.

LETAY – Цінувати час

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *