Letay – Тримай веселу хвилю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Letay – Тримай веселу хвилю (Кліп)

Ранкова хвиля позитиву до ваших стрічок новин! Учасники гурту Letay завершили роботу над супровідним відео до своєї авторської композиції «Тримай веселу хвилю» з дебютного альбому «Вітер без пилу», виданого близько півроку тому. Режисером, сценаристом та оператором новинки виступив Сергій Громов, якому в операторській роботі допомагав Сергій Ковалев. Телевізійна прем’єра ролика відбулася в етері музичного телеканалу «М2» 18 червня 2017 року, а відсьогодні всі охочі мають можливість переглянути кліп на YouTube.

Звісно, музична робота «Тримай веселу хвилю», завдяки своїй назві, немов сама за себе промовляє про стилістику та напрямок відеокліпу до неї, тому тут сюрпризів бути не могло. Хлопці з Letay, на чолі зі своїм фронтменом Іллею Резніковим, вирішили піти у напрямку майже мінімалізму, запросивши до співпраці представників команди ArsNova, які у кумедних костюмах виробляли у кадрі карколомні акробатичні трюки. Здавалося б, гімнастичні етюди та сцени зі співаючим Іллею – що могло бути простішим у кліпі, але саме завдяки вдалому поєднанню обидвох цих візуальних елементів, команді вдалося підкреслити та винести на перший план обраний загальний настрій роботи.

Нагадаємо, що вокалісту Letay вдається поєднувати творчу діяльність у гурті зі ще одним музичним проектом під назвою AIO. Саме в його рамках відбудеться наступна прем’єра за участі Іллі Резнікова, яку музиканти вже встигли анонсувати у соціальних мережах. Мова йде про новий відеокліп, до якого долучено додаток fashion, цілком можливо, через участь у головній ролі звабливої моделі Анастасiї Кулешової.

Українська музика: Letay – Тримай веселу хвилю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *