Letay – Світ чекає
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Letay – Світ чекає (EP)

Весняний заряд музичної енергії від гурту LETAY вже очікує на вашу увагу та прослуховування! Учасники команди, на чолі зі своїм лідером Іллею Резніковим, який примудряється поєднувати свою діяльність одразу у двох проектах (AIO та LETAY), з радістю презентують свій новий чотиритрековий міні-альбом «Світ чекає», записаний на харківській студії Kleem Records.

«Проекти LETAY та AIO – це для мене зовсім різна музика, як за звуком, так і за історією. LETAY – це проект, в якому я сам пишу пісні від А до Я, тут я відповідальний за все. А в AIO я відповідальний виключно за вокальну складову та слова. Денис Бреславський створює музику, а я додаю до неї свої емоції, співаю. Так виходить музика, незвична для мене, вона зовсім не така, як в LETAY, але мені теж дуже подобається. Поки часу вистачає, і буду намагатись приділяти увагу обом проектам», – пояснив для наших читачів Ілля.

До презентованого міні-альбому «Світ чекає» потрапили чотири композиції – обидві версії однойменного треку, з яким LETAY приймали участь у національному відборі до Євробачення, пісня «Надія», що стала саундтреком до серіалу «Киев Днем и Ночью», а також зовсім свіжа робота «Кохайтесь», тільки-но написана у березні поточного року. «Ця зима якось дуже важко мені далася, тому перший весняний подих приніс натхнення до нової пісні «Кохайтесь». Кілька днів я її практично постійно наспівував вдома, після чого зрозумів, що просто зобов’язаний її записати і одразу ж вирушив на студію. Ідея цієї пісні – любов до всього, що нас оточує та любов всередині нас – це головне», – розповів «Нотаткам» Ілля Резніков, автор слів та музики.

Додамо, що вже цього року Ілля разом з іншими учасниками формації LETAY планують видати свій третій повноформатний альбом, але перед тим підігріти до нього цікавість ще декількома інтернет-синглами. Ну а що стосується згаданого нами проекту AIO, то він також займається активною творчою роботою та вже незабаром має на меті сформувати свою дебютну студійну платівку.

Українська музика: Letay – Світ чекає

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *