LETAY – Не забуду я тебе ніяк
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LETAY – Не забуду я тебе ніяк (Сингл)

Нова пісня «Не забуду я тебе ніяк» проекту LETAY, судячи зі слів лідера групи Іллі Резнікова, початково призначалася іншому виконавцю: «Я пишу не тільки для себе. Я роблю аранжування, роблю ремікси і конкретно цю музику я робив для іншого артиста. Але під кінець роботи вже зрозумів, що не хочу цю пісню віддавати, хочу залишити її собі».

Що ж стосується тексту пісні, то його авторство належить не Іллі, як то зазвичай буває у творчості LETAY, а харківській письменниці та перекладачці Юлі Максимейко. Коли фронтмен гурту вперше познайомився із написаними Юлією рядками, він одразу ж сприйняв їх дуже близько до серця, навіть відчув «своїми». Відтак, для остаточного формування композиції бракувало лише приспіву, який Ілля трохи пізніше дописав самостійно.

«До мене, як і до багатьох інших артистів, доволі часто звертаються автори і пропонують свої тексти. Я зазвичай відмовлявся, бо своєї творчості вистачає, ну і взагалі до цього не відчував якогось «контакту». Одного разу мені написала не знайома до цього авторка, і я запропонував їй написати текст до музики, яку я робив для іншого артиста. Коли я отримав текст, я відразу відчув, що це написано кльово і ніби це мої власні слова. Я захопився, дописав слова в приспів і вирішив не віддавати цю пісню, а залишити в LETAY. Юля, ти чудово відчуваєш музику, і впевнений, що ще багато артистів заспівають твої слова», – коментує засновник LETAY.

Основні процеси запису та зведення треку «Не забуду я тебе ніяк» проходили на домашній студії Іллі Резнікова, а завершальні штрихи обрамлення пісні допоміг зробити композитор та продюсер Сергій Круценко.

LETAY – Не забуду я тебе ніяк
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *