LETAY – Мила моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

LETAY – Мила моя (Лірик-відео)

Життя швидкоплинне. Ніхто не знає, що буде завтра. Часом за мріями про майбутнє ми не цінимо те, що відбувається з нами сьогодні, щодня, щохвилини… Хоча це і є наше реальне життя. Особливо, коли поруч справжнє Кохання!

Роздумами на цю тему просякнутий новий сингл LETAY «Мила моя», який проект оприлюднює 19-го вересня. Пісня виникла раптово, в грудні 2017-го, під час підготовки до змагань за участь у півфіналах відбору на «Евробачення».

Ілля Резніков згадує: «Мила моя» народилась за два дні. Пам’ятаю, що спочатку з’явився приспів. Я йшов додому, пізно вночі, втомлений і сумний, а потім зрозумів, що все добре. «Не питай, що буде завтра, багато чого зникає назавжди». Так, це правда, майбутнє невідоме, але треба цінувати цей момент і не лякатись завтра. Мені захотілось поділитись цим відчуттям і я зрозумів, що ці слова в першу чергу для моєї дружини. Я зрозумів, що куплет буде звертатись до неї. «Ніч пролетить, змиє все зайве, не сумуй за тим, що зникає назавжди». Ми двоє в цьому світі, ми ділимо свої мрії і бажання і треба цінувати все, що є. Наступного дня, ввечері я сів за клавіші та придумав мотив – мені дуже сподобалось, як лягли слова приспіву. Перший куплет я придумав і записав відразу з приспівом та записав аранжування. Весь процес зайняв години дві, не більше, музика і слова просто лились з мене».

Трек було запропоновано членам комісії, яка відбирала учасників на «Євробачення 2018». В цей момент ще не було зрозуміло як буде виглядати фінальний варіант пісні, тож рішення комісії відмовити проекту дозволили LETAY «не думати про завтра», а сфокусуватися тоді на випуску синглу «Кохайтесь», який вийшов у лютому, а роботу над піснею «Мила моя» відкласти «на потім».

Протягом літа проект «обкатував» трек в концертному трек-листі під час фестивалів, і паралельно доробляв трек разом із музикантом та аранжувальником Іваном Розіним (екс-GOUACHE, екс-US) на студїї «Baker Street». Останні «фарби» саунду додав на зведенні та мастерингу відомий музичний продюсер Віталій Телезин.

В планах проекту перед виходом альбому, реліз якого запланований на весну 2019, випуск ще двох синглів, які вже відібрані. Тож у тому, що стосується творчості та роботи, LETAY про Завтра дбає!

LETAY – Мила моя

LETAY у Facebook
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *