LETAY – Лицарю личить сталь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

LETAY – Лицарю личить сталь (Лірик-відео)

Поглянувши на текст нової пісні «Лицарю Личить Сталь» гурту LETAY, можна одразу зрозуміти, що мова у ній іде про кохання, але у ній також приховано й інший сенс – переживання за долю власного народу та країни. Композицію було спродюсовано знаним вітчизняним продюсером Віталієм Телезиним на студії 211.

«Новенька пісня від LETAY! Поки писав її, не до кінця розумів про що вона, майже до останніх рядків… І вона мене здивувала», – пише у соціальних мережах фронтмен LETAY Ілля Резніков.

Він також зазначив, що трек «Лицарю Личить Сталь» – це історія про людську честь, справжню гідність і важливе вміння прощати. «Ми постійно відпускаємо певні життєві моменти і рухаємося далі. Але те, що ми дійсно любимо, назавжди вирізано у нашій пам’яті», – додає співак.

Цікаво, що у супровідному лірик-відео було використано унікальний авторський шрифт «Рутенія», який спроектував Василь Чебаник, відомий каліграф та книжковий графік. Цей шрифт має повернути вигляд нашої звичної абетки до автентичної допетрівської кирилиці.

Свіжий сингл вже доступний для прослуховування та придбання на більшості популярних медіа-майданчиків.

LETAY – Лицарю личить сталь
iTunes
Deezer
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *