Letay – Кохайтесь
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Letay – Кохайтесь (Кліп)

Переможець другого сезону конкурсу «Хіт-конвеєр», гурт Letay, оприлюднив свій суперприз – кліп на переможну пісню «Кохайтесь», який, за умовами змагання, отримає медіа-розкрутку еквівалентом в один мільйон гривень. Режисером ролика виступив відомий кліпмейкер Сергій Солодкий, а сам знімальний процес відбувався у столиці, поблизу набережної Дніпра, на відреставрованій Поштовій площі.

За сюжетом відео, лідер Letay Ілля Рєзніков виконав роль своєрідного купідона, який об’єднує закоханих. «Майже у всіх моїх піснях співається про весну, але весна може бути не тільки у розумінні природного явища, а й у значенні світлого настрою на душі людини. І от, у кліпі «Кохайтесь» піде мова саме про таку весну у серці. Я отримав цей чудовий кліп завдяки конкурсу «Хіт-Конвеєр» на М2, коли без малого рік тому я надсилав заявку на участь, я і гадки не мав, що все станеться саме так! Але згодом я став переможцем і зараз час ще раз щиро подякувати всім, хто допоміг мені завоювати перемогу! Також дякую всім-всім-всім, хто робив це відео, від режисера до хлопців, що робили теплий чай і цілий день на холодному повітрі не давали змерзнути величезній команді», – коментує фронтмен Letay.

Зауважимо, що трек «Кохайтесь» було видано у міні-альбомі «Світ чекає» близько року тому, але у кліпі було використано оновлену версію композиції – пісню на своїй студії «211» допрацював один з найвідоміших музичних продюсерів країни Віталій Телезин.

Українська музика: Letay – Кохайтесь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *