ЛесикСам – Як Болить Любов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЛесикСам – Як Болить Любов (Кліп)

Український музикант Олег Турко (ex-Dzidzio) продовжує активно приділяти увагу своєму перезапущеному сольному проекту «ЛесикСам», черговим підтвердженням чого став новий кліп на пісню «Як Болить Любов». За словами Олега, або ж просто Лесика (саме так його знає більшість слухачів), в основу свіжої пісні та кліпу було покладено мелодику звичайної акустичної гітари – музикант дуже довго підбирав максимально доцільне гітарне соло, та, не зважаючи на свій звичний рокерський підхід до творчості, спробував у даній роботі з головою зануритись у романтизм.

Режисером кліпу «Як Болить Любов» виступив Оганнес Хачатрян, операторську роботу виконав Сергій Жерехов, а монтажем та постпродакшеном відзнятого матеріалу займався Влад Константинов. У центрі сюжету свіжого кліпу проекту «ЛесикСам» базується абсолютно реальна життєва історія про неймовірно сильну духом жінку. Саме тому до виконання головної ролі Лесик запросив не професійну акторку, а відому волонтерку, засновницю медичного корпусу «Госпітальєри», Яну Зінкевич.

«Я не прагнув знайти акторку, яка просто професійно відіграє історію на камеру, я відшуковував таку дівчину, яка цю історію буквально переживе у кадрі, адже пережила її у реальному житті. Яна була для мене очевидним вибором – дуже мужня та сильна за своєю натурою людина, а у кліпі «Як болить Любов», у першу чергу, ніжна та красива дівчина», – каже засновник проекту «ЛесикСам».

«Коли мене запросили до зйомок у кліпі з такою глибокою історією, я одразу ж погодилася, адже вважаю себе наглядним прикладом для всіх тих людей, які внаслідок травм або поранень, є прикутими до інвалідного візка. А сам Лесик – наш добрий друг, людина, яка часто гастролює зоною АТО та вже має у своєму активі пісню і кліп про мужніх захисників України. Втім, у цій роботі ми відійшли від воєнної тематики, бо десь і у моїй душі є куточок для лірики», – пише у Facebook Яна Зінкевич.

Українська музика: ЛесикСам – Як Болить Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *