ЛесикСам – Ти і Я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЛесикСам – Ти і Я (Кліп)

Перше музичне відео проекту «ЛесикСам» під назвою «Ти і Я» вже активно транслюється музичними телеканалами, поширюється у соціальних мережах та обговорюється глядачами. Розставляючи крапки над «і», одразу ж варто зазначити, що «ЛесикСам» – окрема музична одиниця авторства Олега Турка, знаного широким загалом під псевдо Лесик, яка існує паралельно з ще однією заснованою музикантом формацією DZIDZ`OFF. Обидва дані проекти стартували (DZIDZ`OFF) або ре-стартували («ЛесикСам») після нещодавнього виходу Олега зі складу популярного гурту Dzidzio.

Не подумайте, назву «ЛесикСам» було обрано зовсім не через мотивацію ще раз підкреслити сольну «поза-Дзідзьову» діяльність Олега, ні. Ба більше, ця назва з’явилася на світ багато років тому і запропонував її виконавцю не хто інший, як Андрій Кузьменко. «Свого часу, ще на самому початку моєї діяльності у Dzidzio, Кузьма казав, що якщо коли-небудь у цьому напрямку творчості матиме місце криза, я маю назватися «ЛесикСам» та виконувати свій авторський матеріал, якого у мене ой-як багато. Він радив мені під цією назвою реалізовувати всі свої музичні ідеї – попсові, рокові, ліричні, неважливо. Так, зрештою, і сталося, і тепер «ЛесикСам» –це своєрідне резюме усього мого життя», – розповідає у своїх інтерв’ю Олег Турко.

Режисером нового кліпу «Ти і Я» виступив львівський режисер Тарас Химич з Invert Pictures, якому допомагав Володимир Климук, арт-директором роботи стала Олена Химич, а стилістом – Яна Фаяд.

Романтична пісня «Ти і Я», це, звісно ж, самий початок нового періоду діяльності музиканта із вельми насиченим планами графіком. Відтак ще до кінця поточного року «ЛесикСам» планує представити на розсуд загалу другий відеокліп, у зйомках якого взяв участь ще один відомий товариш Олега – Василь Вірастюк. Тож слідкуйте за новинами, підписуйтесь на новини у соціальних мережах та не пропустіть подальших прем’єр!

ЛесикСам – Ти і Я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *