ЛесикСам – Money
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ЛесикСам – Money (Сингл)

До вашої уваги свіжа пісня Money, друга назва якої – «Як пахнуть гроші», у виконанні Олега Турко, більш знаного широким загалом як Лесик. Цікаво, що Лесик – це аж ніяк не псевдонім, адже саме так кликав майбутнього музиканта у дитинстві дідусь, і саме це ім’я залишилося супроводжувати його фактично все життя. Повертаючись до самої композиції, варто зазначити, що вона створена у рамках авторської формації «ЛесикСам» (цю назву свого часу підказав Андрій Кузьменко), яка нещодавно офіційно перетворився з проекту однієї людини на повноскладовий гурт, з електрогітарою, басом, клавішними та ударними. «Два Віталіка, два Андрія і Лесик», – посміхаючись, уточнює автор.

Пісня Money хоч і була оприлюднена у мережі тільки вчора, 20 березня 2017 року, але має за плечима дуже довгу історію, адже її перший варіант Лесик написав аж 13 років тому. «Нарешті я можу показати цю пісню усім тим, хто на неї довго чекав! Її було перезаписано та трохи змінено текст, тому чекаю на ваші відгуки. Чи буде до неї кліп, поки важко сказати, можливо обставини складуться якнайліпшим чином та з часом ми зробимо його. Але наразі перевагу в екранізації я би віддав іншій пісні – надзвичайно хочу відзняти відео до нової композиції «Як болить любов», адже вона дуже весняна та актуальна», – розповідає Лесик.

Додамо, що «Як пахнуть гроші» стала вже п’ятим оприлюдненим треком проекту «ЛесикСам», тому, звісно ж, артист вже задумається над виданням повноформатного альбому. Але разом з тим він зазначає, що цей процес дуже не простий, та розпливчато анонсує видання платівки на наступний календарний рік.

Українська музика: ЛесикСам – Money

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *