ЛесикСам – Money
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ЛесикСам – Money (Кліп)

Пісня Олега Турко під назвою Money отримала своє чергове втілення: початкова версія композиції була написана ще років 13 тому, але отримала своє студійне втілення лише у березні поточного року (про цей сингл проекту «ЛесикСам» ми розповідали читачам «Нотаток»), а кілька днів тому знову обзавелася оновленим аранжуванням з приводу видання офіційного кліпу. Режисером відео виступив Олександр Кулик, якому допомагали інші члени знімальної групи Назар Воробець та Любомир Гаврильчак.

Що стосується головної ідеї кліпу, то вона відчутно перегукується з концепцією самої пісні та розповідає про одвічний вибір між світлою та темною стороною, а також демонструє вплив грошей на становлення людської особистості. «Одних людей на плаву тримають такі одвічні цінності як дружба, вірність, любов та доброта, а інших у той же час тягнуть на дно жадібність, злість, продажність та підлість. Врешті-решт кожен стає перед власним вибором – плисти чи йти на дно?» – йдеться у прес-релізі до новинки.

Зйомки свіжого кліпу гурту «ЛесикСам» відбувалися поблизу одних з наймальовничіших українських місцин – Шацьких озер на Волині, Сірчаного кар’єру на Львівщині та Базальтових стовпів на Рівненщині.

«Я дуже хочу поділитися з вами нашим кліпом, і не тільки через те, що це нове відео, але і щоб продемонструвати загалу, яка мальовнича і різноманітна наша Україна! Це просто неймовірно, які «ґранд каньйони і океанські затоки» сховалися на теренах нашої країни. Хочу подякувати режисеру кліпу Олександру Кулику – працьовитому, енергійному, та, безперечно, талановитому, професіоналу своєї справи», – пише у Фейсбуці засновник «ЛесикСам».

Українська музика: ЛесикСам – Money

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *