ЛесикСам – Ангели Світла
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЛесикСам – Ангели Світла (Кліп)

Відомий вітчизняний музикант Олег Турко, знаний українцями під псевдо Лесик (як у складі гурту Dzidzio, так і у якості сольного виконавця), випустив у світ чергову пісню свого нового сольного проекту «ЛесикСам» під назвою «Ангели Світла». Виходячи з назви новинки не важко зрозуміти, що цей твір виконавець присвячує третій річниці роковин Майдану та всім тим людям, які пробують на своїх плечах підняти з колін поранену Україну, часто-густо лишаючи у цій нелегкій справі власні життя.

«Не буду говорити багато зайвого. У третю за ліком річницю трагічних подій на Майдані, у третій рік повноцінної війни на сході країни прем’єра пісні-присвяти нашим мужнім хлопцям, які там виборюють для нас усіх мирне небо. Вони – наші Ангели Світла з мечами у руках. Взагалі, це просто неймовірно, скільки трагічних дат припадає на кінець лютого: розстріл Небесної Сотні, початок окупації Криму, протистояння за Дебальцево… Пам’ятаємо. Дякую двадцять четвертій бригаді та всім Ангелам, які не втомлюються воювати за Незалежність України!» – пише у соціальних мережах Лесик.

Додамо, що при створенні нового ролика «Ангели Світла» було використано відео восьмого окремого батальйону Української Добровольчої Армії «Аратта» та матеріали Миколи Бузенка.

ЛесикСам – Ангели Світла

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Slayergirl says:

    Скільки вже можна зачіпати цю тему? Вже все співано-переспівано. Не думаю, що у цього твору присутня якась особливість, що виділить його з купи інших подібних пісень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *