ЛесикСам – 7 днів, 7 ночей
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЛесикСам – 7 днів, 7 ночей (Кліп)

«7 днів, 7 ночей» – новий кліп музичного проекту «ЛесикСам», прем’єру якого його засновник Олег Турко (Лесик), з огляду на романтичний настрій, приурочив до Дня святого Валентина. Режисером роботи виступив Олександр Кулик, а у роботі йому допомагала знімальна група у складі Назара Воробця, Миколи Щепного та Жори Суханова.

«За вікном прохолодно, але ми для вас сьогодні приготували дуже теплу прем`єру. Сьогодні всі закохані будуть багато розмовляти про любов, самотні – мочати про неї, а ми просто даруємо вам наш новий кліп на романтичну композицію «7 днів, 7 ночей». І нехай вам буде трохи добріше, тепліше і ніжніше, незалежно від того, який саме сьогодні день. Якісь моменти цієї розповіді я придумав, якісь згадав зі свого життя, тому всі ті, хто уважно дослухає до кінця, зможуть почути у цій пісні дуже інтимні епізоди моєї історії. Взагалі сім днів і сім ночей – це, напевно, якийсь такий час, коли пара після знайомства роздумує над тим, чи судилося їм бути разом, чи ні. Знюхуються, так би мовити, приймаючи, цілком можливо, доленосне рішення», – коментує новинку Лесик.

Як ви вже зрозуміли, новинка розповідає глядачу історію пари, яка знаходиться у так званому букетно-цукерковому періоді. Втілити у життя жіночу роль Лесик запросив свою давню знайому Лєну Абакумову, адже, за словами виконавця, тільки її він міг уявити у подібному образі.

Більшу частину кліпу «7 днів, 7 ночей» знімали в етнографічному музеї Львову, але найскладнішими, на думку знімальної групи, були сцени з гелікоптером – по-перше, у день тих зйомок на вулиці дуже сніжило, по-друге, гвинтокрил довго відмовлявся злітати, а, по-третє, ще й знімальна техніка давала збої. Зрештою, усі труднощі було подолано і музичний проект «ЛесикСам» дарує поціновувачам української музики ще один саундтрек до романтичної дати 14 лютого.

Українська музика: ЛесикСам – 7 днів, 7 ночей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *